Techtronex

Česky English Deutsh

O nás

Firma TECHTRONEX Vrchlabí vznikla začátkem roku 2003. Hlavní činností byl vývoj a výroba elektroniky, opravy spotřební elektroniky a elektroniky pro automobily. Postupem času jsme se zaměřili na návrhy, konstrukce a výrobu speciálních přípravky a jednoúčelových automatů pro průmyslové použití. Na CNC frézce nabízíme obrábění plastů a lehce obrobitelných kovů. Důležitým mezníkem ve firmě byl nákup a zprovoznění osazovacích automatů pro SMD a dalších souvisejících strojů a vybavení. Tím se naše služby rozšířili o velko- i malosériové strojní osazování součástek povrchové montáže.

Dalším důležitým krokem bylo vybavení naší firmy technologií pro výrobu kabelové konfekce. Disponujeme sříhacími a odizolovacími stroji, poloautomatickými krimpovacími lisy, automatem pro zpracování jednožilových vodičů a dalším souvisejícím vybavením.

Dále nemůžeme opomenout naše služby v oblasti autoelektroniky, jako je např. chiptuning, opravy elektronických řídících jednotek, autorádií, apod.

Do budoucna plánujeme přemístění firmy do nových prostor. Pro uspokojení požadavků nejnáročnějších zákazníků jsme zavedli systém řízení jakosti podle normy ISO9001. Naším cílem je zajišťovat stále kvalitnějsí a komplexnější služby ve výrobě a průmyslových aplikací.