Techtronex

Česky English Deutsh

Zakázková výroba elektroniky

Nabízíme volné kapacity pro výrobu elektroniky.

Můžeme pro Vás zajistit kompletní malosériovou i velkosériovou výrobu elektroniky od dodávek materiálu, osazení desek plošných spojů, pájení, oživení, testování, potisk atd.

Pro osazování součástek SMD máme k dispozici automaty Heeb a Tescon, které splní požadavky na různorodost výroby i na objemy výroby od vzorků a ověřovacích serií až po velkosériovou výrobu.

Klasické součástky osazujeme ručně, pro jejich přípravu máme tvarovací zařízení.

Osazené desky pájíme přetavením v peci Ersa, případně v pájecí vlně Ersa, která je upravena pro pájení jak olovnatou tak i bezolovnatou pájkou. Bezolovnatá sekce umožňuje pájení v ochranné atmosféře dusíku.

Pro ruční pájení jsme vybaveni mikropájkami Hakko, které splňují požadavky na bezolovnatou technologii.

Pro výrobu kabeláže jsme pořídili automat na stříhání a holení kabelů Intercord AS22. Pro krimpování máme lisy a pro menší série různé ruční nářadí. Cínování vodičů před pájením provádíme v cínovací lázni. Pomocí elektrického testeru se kontroluje správnost zapojení.

Jsme schopni vyrobit různé přípravky, jednoúčelové stroje a testery pro zajištění efektivní a kvalitní výroby Vašich dílů.

Potisk krabiček hotových přístrojů nebo jejich částí je důležitá část výroby, která je na první pohled vidět na hotovém zařízení. Pro potisk technologií tampónového tisku jsme vybaveni strojem Tampoprint.