Techtronex

Česky English Deutsh

Zakázková výroba elektroniky

Nabízíme volné kapacity pro výrobu elektroniky.

Můžeme pro Vás zajistit kompletní malosériovou i velkosériovou výrobu elektroniky od dodávek materiálu, osazení desek plošných spojů, pájení, výrobu kabeláže, až po oživení, testování, potisk atd.

Pro osazování součástek SMD máme k dispozici linku s automatem Siplace E , který splní požadavky na různorodost výroby i na objemy výroby od vzorků a ověřovacích sérií až po velkosériovou výrobu.

Klasické součástky osazujeme ručně, pro jejich přípravu máme tvarovací zařízení. Složité sestavy osazujeme na poloautomatickém osazovacím stole s laserovým naváděním.

Osazené desky pájíme přetavením v peci Ersa, případně v pájecí vlně Ersa. Pro pájení složitých, většinou oboustranně osazených sestav používáme selektivní vlnu Inertec, případně pájecího robota Apollo Seiko.

Pro ruční pájení jsme vybaveni mikropájkami Hakko, které splňují požadavky na bezolovnatou technologii.

Pro výrobu kabeláže jsme pořídili automat na stříhání a holení kabelů Intercord AS22. Pro krimpování máme lisy poloautomatické, s odizolováním a také s navlékáním těsnění, používané převážně v automobilovém průmyslu. a pro menší série různé ruční nářadí. Jednožilové vodiče můžeme zpracovávat na automatu Komax, který je také upraven pro aplikaci těsnění. Cínování vodičů před pájením provádíme v cínovací lázni. Pomocí elektrického testeru se kontroluje správnost zapojení.

Jsme schopni vyrobit různé přípravky, jednoúčelové stroje a testery pro zajištění efektivní a kvalitní výroby Vašich dílů.

Potisk krabiček hotových přístrojů nebo jejich částí je důležitá část výroby, která je na první pohled vidět na hotovém zařízení. Pro potisk technologií tampónového tisku jsme vybaveni strojem Tampoprint. Pro značení mamé ink-jet tiskárnu a laser.